Lengvi viršutiniai drabužiai visada dėmesio centre, juk jų pagrindinė užduotis yra ne šildyti, o puošti. Neperšlampami apsiaustai, lietpalčiai, striukės nuo vėjo, odinės striukės – akys apraibsta, bet mes padėsime padaryti tinkamą pasirinkimą!

Neperšlampami apsiaustai ( Trench coat )

Klasikinis neperšlampamas apsiaustas – tai visada gera idėja ir naudingas pirkinys keliems sezonams iš eilės. Saugus ir patikrintas variantas – smėlio atspalvių apsiaustai. Bet jeigu tokį jau turite, atsižvelkite į nestandartinius variantus ir drąsias spalvas.

Odinė striukė

Odinė striukė su įstrižu užtrauktuku – tai universali „legenda“, kuri tinka visiems be išimties. Ji bus naudinga karštomis pavasario dienomis ir vasarą, kai lauke vėsiau nei įprasta. Neribokite savo garderobo juodomis striukėmis su įstrižu užtrauktuku – jums tikrai patiks itin netikėtų, o kartais ir nepraktiškų atspalvių striukės!

Lietpaltis

Skiriamieji bruožai – lakoniškumas, suprantama konstrukcija ir praktiškumas: jei neperšlampamas apsiaustas labiau atsako už stilių, tai pagrindinė lietpalčio užduotis yra apsaugoti nuo vėjo ir lietaus. Taigi renkantis jį, atkreipkite dėmesį į medžiagų technologiškumą – tikrai pravers!

Striukė nuo vėjo

Paprasta striukė nuo vėjo sugeba pakeisti bet kokį vaizdą suteikiant jam lengvumo ir paprastumo. Tokios striukės pritaikytos kasdieniam gyvenimui – dėvint jas nebūtinai vykdyti kažkokias veiklas atvirame ore, o dera jos praktiškai su bet kokiais drabužiais – nuo džinsinio audinio iki kelnių kostiumų. Žodžiu, balsuojame už lengvus ir besvorius pačių optimiškiausių sezono spalvų modelius!