Prekių pristatymas

PRISTATYMO TAISYKLĖS

 1. Įprastai prekės pristatomos Pirkėjui jo nurodytu adresu: Lietuvoje per 1 – 3 darbo dienas į kitas šalis per 3-9 darbo dienas. Pirkėjas sutinka, jog išimties tvarka dėl nenumatytų aplinkybių prekių pristatymas gali vėluoti, tačiau, bet kuriuo atveju, prekės turi būti pristatytos ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų. Tokiu atveju Pardavėjas nedelsiant susisieks su Pirkėju ir suderins prekių pateikimo terminą. Prekių pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti po to, kai Pardavėjas gauna Pirkėjo apmokėjimą už prekes ir jų pristatymo paslaugas.
 2. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už vėlavimą pristatyti prekes, jei prekės Pirkėjui nepristatomos ar pristatomos pavėluotai dėl paties Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
 3. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio, iš anksto su Pirkėju suderintu laiku.
 4. Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu prekės perduodamos Pirkėjui arba bet kuriam kitam Pirkėjo nurodytu adresu esančiam asmeniui. Pirkėjas patvirtina savo supratimą, kad bet kuris Pirkėjo nurodytu prekių pristatymo adresu esantis asmuo (toliau – Pirkėjo atstovas) bus laikomas tinkamu asmeniu priimti prekes.
 5. Prekių pristatymo metu Pirkėjas (Pirkėjo atstovas) privalo kartu su prekes pristačiusiu Pardavėju arba Kurjeriu (priklausomai nuo atvejo) patikrinti siuntos būklę (ar siuntos pakuotė nėra suglamžyta, sušlapusi, suplėšyta ar kitokiu būdu išoriškai pažeista), prekių asortimentą, kiekį ir kokybę. Pastebėjęs siuntos ir (ar) prekės išorinės išvaizdos pažeidimus, prekių asortimento ir (ar) kiekio neatitikimus, Pirkėjas (Pirkėjo atstovas) privalo apie tai pažymėti Pardavėjo arba Kurjerio pateiktame siuntos pristatymo patvirtinime (PVM sąskaitoje -faktūroje, krovinio važtaraštyje ar kitame analogiškame dokumente) bei surašyti ir kartu su Pardavėju arba Kurjeriu pasirašyti laisvos formos siuntos ir (ar) prekės pažeidimų / neatitikimų aktą.. Prekių perdavimo metu užfiksuoti pažeidimai / neatitikimai šalinami Pirkėjo ir Pardavėjo suderinta tvarka ir terminais.

IŠSIRINKĘ PREKES GALĖSITE PASIRINKTI VIENĄ SIUNTIMO BŪDŲ

 1. Gauti savo užsakymą tiesiai į namus per kurjerį Lietuvoje
  Pristatymas į namus 5.50 € Nemokamas ( užsakymai virš 100 € )
  Apytikslis pristatymo terminas 2-3 darbo dienos
  Europos šalyse (3-9 darbo dienos, priklausomai nuo šalies)
  Siuntos kaina priklauso nuo šales .
 2. Atsiimti DPD Pickup siuntų taške ar terminale
  Pristatymas į DPD terminalą 4 € /Nemokamas ( užsakymai virš 100 € )
  Apytikslis pristatymo terminas 1-3 darbo dienos

Kilus klausimams kreipkitės:

El. paštas: info@jugo.lt

Tel. nr.: +370 60552008

Norėdami sužinoti savo užsakymo statusą, įveskite jo ID į žemiau esantį laukelį ir paspauskite mygtuką "Rasti". Užsakymo ID rasite el.laiškuose, kuriuos gavote iš mūsų sukūrę užsakymą.